Оплата і доставка

Дякуємо нашим захисникам і захисницям, які щодня боронять нашу країну від ворога. У цьому розділі ознайомтесь з правилами замовлення та умовами отримання шевронів.
Як відбувається доставка замовлення?

По Україні доставка замовлень здійснюється з міста Львів перевізником Нова Пошта. Вартість доставки по Україні визначається перевізником і сплачується при отриманні замовлення. Також можна здійснити передоплату доставки увімкнувши відповідну опцію при оформлення замовлення.

Доставку за кордон здійснюємо перевізником Meеst Express, терміни доставки розраховуються індивідуально в залежності від країни отримувача, в середньому від 10 до 30 робочих днів.

Як швидко я отримаю замовлення?

Через відсутність стабільного графіку роботи відділень Нової Пошти та ситуації в країні відправка замовлення може займати більше часу, ніж зазвичай, до 5 робочих днів. Відправлення здійснюється у робочі дні з понеділка по п’ятницю. Детальніше отримати інформацію про робочі відділення, розрахувати терміни доставки та відстежити рух вашого замовлення за номером накладної, можна на офіційному сайті Нової Пошти.

Як оплатити?

Оплата замовлення відбувається онлайн за допомогою платіжної системи Way4Pay. Слідуйте інструкціям та підказкам платіжної системи для здійснення оплати. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою — перевірте налаштування інтернет лімітів вашої картки, проконсультуйтесь з підтримкою вашого банку. Інструкція з оплати в системі WayForPay знаходиться тут.