Проєкт “Шеврони на патрони” покликаний підтримати кожного військового маленькою орнаментальною відзнакою, яка зможе нагадати йому рідний край.

Відомо, що за рисами обличчя людини можна розпізнати її расу. За поведінкою, вбранням, іменем, мовою можна визначити її приналежність до субкультури, соціальне становище і походження.
Наш світ буде перемішуватись і надалі, але всі свідомі люди дедалі частіше хочуть підкреслити свою самобутність, бодай татуюванням або малюнком на футболці.

Для українських військових ми створили “локальні” шеврони, які на однострої або наплічнику будуть своєрідним регіональним id власника.

Україна – велика, а кожен її регіон має власне неповторне обличчя, давні етнічні традиції, народну орнаментику і символіку. У системі народної творчості все має своє місце та сенс. Крапки, риски, гнуті та ламані лінії, а також складніші знаки, як квіти та звірі, відображають історичне буття місцевості та родову пам’ять.

Наш стильний візерунчастий шеврон покликаний підтримати кожного військового маленькою орнаментальною відзнакою, яка слугуватиме йому оберегом.
Перемогу України наближає весь український народ. На донати вже придбано для ЗСУ: Байрактари, Хімарси та Старлінки. Проте запаси патронів треба поповнювати щодня.

Весь прибуток, який ми отримуємо з продажу шевронів, переказуємо на потреби Збройних Сил України!